Ford Sierra 2.0iS 90a. Jaanis
Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
 Krt ma kohe ei tea, loll pea on jalgadele nuhtluseks. Mitu päeva siin Sierrat vaikselt nokkinud ja täna sain ikka mõnusa lollusega hakkama. Esiklaas ja kapott on katki ja katuses 2 mõlki, hea et katuseluuk katki ei läinud. Tahtsin enne mootori lahtivõtmist vähe sõita ja FFE karjääri kiiruskatsest osa võtta, aga asi läks ikka nii nagu tavaliselt.
 Krt ma kohe ei tea, loll pea on jalgadele nuhtluseks. Mitu päeva siin Sierrat vaikselt nokkinud ja täna sain ikka mõnusa lollusega hakkama. Esiklaas ja kapott on katki ja katuses 2 mõlki, hea et katuseluuk katki ei läinud. Tahtsin enne mootori lahtivõtmist vähe sõita ja FFE karjääri kiiruskatsest osa võtta, aga asi läks ikka nii nagu tavaliselt.- 
				Tarmo
- Klubi juhatus
- Postitusi: 9090
- Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
- Nimi: Tarmo
- Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu
Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
räägi täpsemalt mis juhtus?
			
			
									
						
										
						Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
Mõned päevad tagasi tahtsin autot käima panna, aga kuna aku oli garaazis, siis oli vaja kapott lahti saada ja aku peale tõsta. Kapoti salongist lahti ei saanud, siis kruvisin terve luku küljest ära, mis kapotti kinni hoiab ja viskasin garaazi laua peale. Täna tahtsin paar kiiremat teha ja läksin sõitma. Kapotilukk tuli siis meelde kui kapott täiega klaasi lendas. Sa ei kujuta ette palju ma ennast kirusin. Sõita sain mingi 600m ja enne ei liikunud ka nii palju, et oleks arusaanud või meelde tulnud.
			
			
									
						
										
						Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
Vähemalt ma pole ainuke kellega igasuguseid asju juhtub 
			
			
									
						
										
						
Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
ebaõnn.. aga vaata, ehk saad ta kuidagi korda klopsitud kruusaürituseks siiski?
			
			
									
						
										
						Re: Ford Sierra 2.0iS 90a.
FFE korraldatav üritus http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?t=8006" onclick="window.open(this.href);return false;sepik kirjutas:Mis "kruusaüritus"?
Motorsport is a lifestyle