1. leht 1-st
					
				Sarniirid
				Postitatud: 02 Veebr 2010, 00:12
				Postitas counter
				Tervist, käisin paar nädalat tagasi autoga ülevaatusel. Sain läbi, aga öeldi et sarniirid ja mingid puksid seal sarniiride juures on läbi ja et need peaks kiiremas korras ära vahetama.
Et keegi äkki viitsib rääkida nendest lähemalt, et kuidas vahetus käib, miukesed välja näevad, nende ülesaneid ja kõike vajalikku, kuna ise pole nendest ennem midagi kuulnudki.
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 02 Veebr 2010, 17:49
				Postitas counter
				ei oska keegi aidata?
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 02 Veebr 2010, 19:29
				Postitas Tehnic
				sarniirid on õõtshoobadega ühes tükis ja odavad just pole, õõtsapuksid peaks olema need.Kui mõlema poole omad sisi läheb sul topelt neid ehk 2õõtsa koos sarniiriga ja 2komplekti pukse
http://www.ladu24.ee/et/ladu1/1219/5,21,0,1/54854" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ladu24.ee/et/ladu1/1219/5,802,0,1/17503" onclick="window.open(this.href);return false;
 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 09 Veebr 2010, 00:22
				Postitas counter
				kuidas nende vahetus käib?
äkki keegi viitsib detailselt kirjeldada, kuna pole seda tööd varem teinud.
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 10 Veebr 2010, 00:23
				Postitas kalevipoeg
				Kas vajalikud varuosad juba hangitud. Kui nii, siis valgusta detailselt millised vahendeid ja võimalusi remondi teostamiseks omad.
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 10 Veebr 2010, 15:56
				Postitas counter
				kalevipoeg kirjutas:Kas vajalikud varuosad juba hangitud. Kui nii, siis valgusta detailselt millised vahendeid ja võimalusi remondi teostamiseks omad.
olemas on garaaz kus saan remonti teostada. erinevaid tööriistu on palju, niiet tööriistade taha asi arvatavasti ei jää. 
Varuosi pole uusi.
Asi nii et kui vanad sarniirid maha saan siis need lähevad taastamisse ja samad lähevad peale.
Sooviks siis kirjeldust kuidas sarniire maha saab, pisitõdesi, mis probleeme võib eemaldamisel tekkida(on kellelgi tekkind) jne.
 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 10 Veebr 2010, 21:48
				Postitas kalevipoeg
				Kui kanalis asja altpoolt kaed siis näed, et pole seal väga keerulist miskit. Keerad mutikad lahti, seejärel tõstad autol esiotsa maast lahti, unustamatta käsipidurit peale tõmmata.
  Aru ei saa ainult sellest mismoodi neid taastada mõtled. Kui see "taastatud " munakas sul 100 pealt laiali lendab,siis mina ei tahaks roolis olla...
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 10 Veebr 2010, 23:44
				Postitas Tarmo
				elvas kuskil taastatakse kah, näiteks audil pidid kestma kauem kui b osad, sierra ja audi a kohta ei tea/mäleta
			 
			
					
				Re: Sarniirid
				Postitatud: 15 Veebr 2010, 21:19
				Postitas counter
				Jap täpselt nii mulle kaa räägiti.