1. leht 1-st

O: võimuga roolilatt ja 2,0 OHC-le sportliku summuti

Postitatud: 30 Dets 2014, 14:53
Postitas rekkamees
EDIT: Roolilatt olemas!
Ostan roolivõimuga versiooni roolilati kiirema ülekande eesmärgil. Kuna võimu niikuinii ei paigalda, siis oluline on ainult, et mehaaniline osa korras oleks.

Sumpa võiks olla 2,5 tolline või isegi natuke peenem. Alampiir umbes 60mm. Ideaalis võiks torukollektor ka olla. Kuna turbot ei tule, siis jämedamaid mitte pakkuda. Plaanis ainult kaane voolavust parandada, surveastet väheke tõsta ja kütusekogustega mängida. Lisan veel siia, et mootoriks tavaline Pinto.

kontakt: ps

Re: O: võimuga roolilatt ja 2,0 OHC-le sportliku summuti

Postitatud: 30 Dets 2014, 17:04
Postitas Henn
kuivaks lastud võimuga latt hakkab mingi 1.5aastaga meeletult loksuma. Vähemalt mull hakkas. vasakult-paremale rattad välja erinevus oli äkki kolmveerand rooliratta täisringist. Tavaline latt on muide peaaegu poole kergem.

Re: O: võimuga roolilatt ja 2,0 OHC-le sportliku summuti

Postitatud: 31 Dets 2014, 01:44
Postitas rekkamees
Henn kirjutas:kuivaks lastud võimuga latt hakkab mingi 1.5aastaga meeletult loksuma. Vähemalt mull hakkas. vasakult-paremale rattad välja erinevus oli äkki kolmveerand rooliratta täisringist. Tavaline latt on muide peaaegu poole kergem.
Tavaline latt on peaaegu poole aeglasem, selles on probleem. Kergeks ja mugavaks (loe igavaks) sõiduks on mul teine auto. Lisaks võin veel naise mugavustega autot kasutada (kui naine lubab :mrgreen: ).
Kavatsen lati enne paigaldamist lahti võtta, ära puhastada ja korralikult sisse määrida. Eks siis näeb, kaua kestab.