Olemas: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Jäid jupid üle või otsid mingit juppi, anna teada
Foorumi reeglid
Teema tõstmine mitte enne 7 päeva mõõdumist eelmisest postitusest. Alati võib lisada uut hinda või uut infot.
KONTAKT andmed (tel number, meil, msn, skype vms).
Asukoht
Dokumentide ostu müügi kuulutused on keelatud.
Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: O: Kindalaeka luuk

Postitus Postitas Tarmo » 18 Juul 2011, 00:18

no siis vaheta kogu alumine osa, või kogu armatuur

Kasutaja avatar
Miku
Klubi liige
Postitusi: 1261
Liitunud: 01 Mai 2007, 06:18
Asukoht: Võru - Elva

Re: O: Kindalaeka luuk

Postitus Postitas Miku » 18 Juul 2011, 14:29

mul elvas neid 2 tükki aga ei tea kuna satun sinna.. kui liigun sinna eks uurin värki..
Vw Passat 1.9TDI 02`
Audi 80 1.6 86´
Audi 80 1.6 85`
Ford Sierra 2.0 85´

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk

Postitus Postitas rinu » 18 Juul 2011, 15:10

Teisest eesti otsast saata on mõttetu. Transport läheb maksma sama palju kui see armatuur ise.

Kui ma terve armatuuri ostan siis see peab olema täiesti komplektne st kõik plastikud, liistud, tihendid, kellad, viled, vidinad on küljes, kõik kangid, nupud ja muu nodi. Seda teed ma ei lähe, et hakkan lego kokku panema, kahest armatuurist ühte tegema. Olgugi hind siis mitmekordne aga see on seda väärt.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas Tarmo » 18 Juul 2011, 17:48

ma arvan et enam ei paku sulle keegi armatuuri kui sa tahad armatuuri vilesi kah saada :D

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas rinu » 18 Juul 2011, 18:00

Vahet pole eriti. Nagunii ei pakuta siin foorumis suurt midagi. Lammutuses Sierradest jäävad alles mootor, käikar ja heal juhul paar suuremat juppi veel, ülejäänu kõik kuusakoskis. Nii kui näed, et keegi lammutama hakkab siis peab kohe pinda käima hakkama, paar päeva foorumis pole käinud võid juba ilma olla.

Müüja võib ju sinna viled ise juurde teha, et kaupa mulle ahvatlevamaks muuta :D
Ei tegelt pole vaja...

Kasutaja avatar
kubilius
aktivist
Postitusi: 360
Liitunud: 30 Juul 2009, 19:53
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas kubilius » 19 Juul 2011, 00:33

Endiselt on pakkuda mk2 sierra armatuur kogu täiega, vajalikud lülitid ja junnid saab kaasa kõik, kruvisid ei saa ainult, aga need sa saad endaomad panna, kui vahetama hakkad :)
Armatuuri ainuke viga on see, et keskkohast natuke paremal pool on klaasiäärest nahka natuke lahti lõõnud, see ei häiri üldse. Endale hakkan lähiajal musta GT armatuuri paigaldama ja kui keegi sellest vanast huvi ei tunne viskan minema, ei viitsi mina igast jura koguma hakata kuskile, pole kohtagi kuhu koguda :roll:
Autoremont ja varuosad pärnus.
58171849 - Janar

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas Tarmo » 19 Juul 2011, 01:31

kubilius kirjutas:Endiselt on pakkuda mk2 sierra armatuur kogu täiega, vajalikud lülitid ja junnid saab kaasa kõik, kruvisid ei saa ainult, aga need sa saad endaomad panna, kui vahetama hakkad :)
Armatuuri ainuke viga on see, et keskkohast natuke paremal pool on klaasiäärest nahka natuke lahti lõõnud, see ei häiri üldse. Endale hakkan lähiajal musta GT armatuuri paigaldama ja kui keegi sellest vanast huvi ei tunne viskan minema, ei viitsi mina igast jura koguma hakata kuskile, pole kohtagi kuhu koguda :roll:
ei see ei sobi, sest sa ju ei anna kruvisi, viled pidid ju ka kaasas olema, enda omalt ei saa ju ühtegi kangi ega kella ega nuppu võtta

aga rinu sa proovi kuskil mujal foorumis siis õnne, äkki seal näkkab paremini, sest just siin foorumis ei pakuta ju midagi :lol:

Kasutaja avatar
kubilius
aktivist
Postitusi: 360
Liitunud: 30 Juul 2009, 19:53
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas kubilius » 19 Juul 2011, 01:47

Ei noh, äkki on siis istmeid, laepolstrit ja põhjamatte ka vaja? Kuuluvad ikkagi armatuurijuurde kuskilt kauge ringiga ju :D ?
Loogiline, et seda kompotti on võimalik saada, aga siis on ka hind oluliselt teistsugune, kui minu väljapakutud hind :)
Autoremont ja varuosad pärnus.
58171849 - Janar

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas rinu » 19 Juul 2011, 03:43

Kus sa mulle hinda pakkusid? Ei leia kuskilt.

Tegelikult ongi palju asju vaja aga kõike korraga ei jõua.

Ma korjan igasugu kola kokku nii palju kui jaksan, midagi ei viska minema :D
Mul on näiteks kolm paari suunatulesid. Oleneb tujust kas panen valged või oranžid või räbalad valged :D Egas praegusest armatuurist ka midagi minema ei viskaks, kõik jääks alles, äkki läheb vaja.

Aga räägime siiski ainult armatuurist esialgu. Et siis see plastraam, kindalaegas, puhuriavad, nupud, sigaretisüütaja, puhuri lülitid, muud sellised armatuuri küljes olevad vidinad ja kindlasti kellade blokk. Saaks ometi selle tahhoka õigesse kohta :D
Ning ma tahan kapoti avamiseks mõeldud punast plastikut rooli alla. See mul puudub.

Üldine juppide vähesus ei ole selle foorumi viga. Pigem on see parim koht sierrale kasutatud juppide leidmiseks aga juppe on üldiselt vähevõitu saadaval.

gfx273
turist
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Okt 2008, 14:52

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas gfx273 » 21 Juul 2011, 20:39

91 2.0 -dohc- ei lähe sinna sisse we? http://imageshack.us/g/16/imgp5226v.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas rinu » 21 Juul 2011, 20:47

Milline see armatuur ühes tükis välja nägi? Kõik osad alles ikka? Kus asub? Mis hind?

gfx273
turist
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Okt 2008, 14:52

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas gfx273 » 21 Juul 2011, 22:17

Nägi selline välja nagu 91 aasta -dohc- sierras on, 99% peaks olemas olema jah, asub peipsi ääres, 50

ennmaasing
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 24 Juul 2011, 16:42

Re: O: Kindalaeka luuk või komplektne armatuur

Postitus Postitas ennmaasing » 27 Juul 2011, 20:42

mul on terve must armatuur,uuemat tüüpi asub peipsi ääres

Vasta